Short Link
Zoom In
Zoom Out

تالار وحدت میزبان اولین کنسرت بهرنگ معتمدی با نام «زمستان در را است»

بهرنگ معتمدی از نوازندگان ویولنسل بیستم آبان ماه اولین کنسرت رسمی خود را در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند.

بهرنگ معتمدی از نوازندگان ویولنسل بیستم آبان ماه اولین کنسرت رسمی خود را با همراهی تعدادی از نوازندگان کشور در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند. این کنسرت با نام «زمستان در راه است» پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

معتمدی که در سال‌های اخیر فعالیت‌های مستمری را در ارکسترهای مختلف کشورمان از جمله ارکستر سمفونیک تهران انجام داده است، در این کنسرت برای اولین بار به‌عنوان تک‌نواز در کنار یک گروه پنج نفری از نوازندگان سازهای پیانو، درامز، گیتار باس و گیتار الکتریک به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

معتمدی با اشاره به این اجرا از رونمایی توانایی‌های خاص ساز ویولنسل که تاکنون در صنعت موسیقی کشورمان کمتر به آن پرداخته شده است، خبر داد.

آرش اسکندرلو نوازنده پیانو و تنظیم‌کننده، علیرضا اشرف پور نوازنده گیتار الکتریک، مهدی محمدیان نوازنده گیتار باس و سروش عمومی نوازنده درامز و سازهای کوبه‌ای گروه نوازندگان این کنسرت را تشکیل می‌دهند که به همراه معتمدی آثاری را اجرا می‌کنند.

اولین کنسرت معتمدی ساعت 21:30 روز دوشنبه 20 آبان ماه با حمایت موسسه "دایامد" به‌عنوان تنها نماینده رسمی مجموعه جورجیو آرمانی در ایران در تالار وحدت برگزار می‌شود.