Short Link
Zoom In
Zoom Out

حواشی آلبوم «قمارباز» همچنان ادامه دارد

در پی حواشی آلبوم قمارباز (بی نام) با صدای محسن چاوشی، چهارمین قطعه این آلبوم نیز به صورت غیرمجاز انتشار یافت.

هادی حسینی تهیه کننده این آلبوم ضمن مقصر شمردن هواداران در پاسخ به این حواشی بیان کرد: «متاسفانه در موضوع لو رفتن اخیر قطعه بحر تفکر هوادار به جای متهم کردن شخص یا اشخاص مسئول نسبت به من فحاشی می‌کنند حال اینکه حتی 10 درصد از این فحاشیها سهم لو دهنده‌ها نیست و این اشخاص محبوب و در امانند.
تا زمانی که این رویه وجود دارد هر آهنگی که از مسیری جز مسیر متعارف و با رضایت محسن چاوشی پخش شود، پخش رسمی نخواهد داشت.
هوادار باید سعی کند یاد بگیرد به جای انتشار قطعه لو رفته جلوی انتشار آن را بگیرد. هواداران حتی می‌توانند با همکاری هم ادمین‌های پیج های هواداری را مسئول کنند. نباید لو دهنده‌ها به جای پشیمانی قهرمان باشند.
با حذف قطعه بحر تفکر همه خواهند فهمید عزم ما برای اصلاح تفکر جاری بین هواداران جدی است. بحر تفکر قربانی می‌شود تا تفکر هوادار تغییر کند. اگر هواداران پیج لو دهنده را ریپورت کنند دیگر هیچ ادمینی چنین اجازه ای به خود نخواهد داد تا قطعه ای را بدون رضایت صاحب اثر منتشر کند.

در صورت همکاری هواداران و سعی و همت ایشان مبنی بر پشیمانی لودهنده‌ها قطعه بحر تفکر پخش خواهد شد.

همه می‌دانند تهیه‌ و تولید هر آلبوم چه به لحاظ مادی و چه به‌لحاظ معنوی، چه عرق‌ریزی‌ها، زحمت‌ها و باید و نباید‌هایی دارد و وقتی یک قطعه به هر دلیلی، لو می‌رود، برای تیم تهیه‌کننده هم به لحاظ مادی و هم به لحاظ معنوی خسارت‌های بسیاری به‌دنبال دارد. همراهان محسن چاوشی همیشه حرفه‌ای بوده و هستند و اسیر حواشی‌ها نشده‌ و نمی‌شوند. هیچ‌ آلبومی بی‌مخاطب معنی ندارد و من و محسن چاوشی هم مثل همیشه تا هر وقت که باشیم و کار کنیم، برای شما می‌جنگیم و کار می‌کنیم تا به گوش شما برسانیم.
باز هم مثل همیشه، توجهی به حرف‌ها و نقل‌قول‌های بی‌اساس که برای بازارگرمی‌زده می‌شود، نکنید و دلسوز قطعاتی باشید که با زحمت‌ فراوان و وسواس‌های بسیار محسن، بعد از طی کردن راهی طولانی، قرار است با کیفیتی بالا به گوش شما برسد. ما برای گوش و هوش شما همیشه ارزش و احترام قائل بوده‌ایم و همیشه روی آن حساب کرده‌ایم.»

بهمن بابازاده روزنامه نویس و خبرنگار حوزه موسیقی نیز در این باره توییت کرد:«شاهکارهای تیم تهیه آلبوم #قمارباز (بی نام) با صدای #محسن_چاوشی ادامه دارد. چهارمین تراک آلبوم هم لو رفته وبه صورت گسترده در فصای نت پخش شده. تهیه کننده آلبوم هم گفته بخاطر تنبیه هوادارها که قطعه لو رفته رو برای هم فوروارد کردن،تراک #بحر_تفکر از آلبوم حذف میشه تا هوادارها ادب بشن!»

بهمن بابازاده/ محسن چاووشی/ بحر تفکر/ قمارباز

باز هم تاخیر در انتشار آلبوم «بی نام»/ مصاحبه هادی حسینی درباره حواشی و تاخیر پیش آمده

باز هم تاخیر در انتشار آلبوم «بی نام»/ مصاحبه هادی حسینی درباره حواشی و تاخیر پیش آمده

انتشار آلبوم «بی نام» که با تاخیر قرار بود در 26 آذرماه منتشر شود، باز هم به تعویق افتاد.
پیش فروش آلبوم «بی نام» محسن چاوشی شروع شد

پیش فروش آلبوم «بی نام» محسن چاوشی شروع شد

پیش فروش آلبوم «بی نام» با صدای محسن چاوشی شروع شد.
توزیع آلبوم «بی نام» محسن چاوشی به تاریخ دیگری موکول شد

توزیع آلبوم «بی نام» محسن چاوشی به تاریخ دیگری موکول شد

آلبوم «بی نام» با صدای محسن چاوشی با تاخیر و با اضافه شدن یک قطعه جدید منتشر خواهد شد.
زمان دقیق انتشار آلبوم «بی نام» (قمارباز)

زمان دقیق انتشار آلبوم «بی نام» (قمارباز)

آلبوم بی نام (قمار باز) با صدای محسن چاوشی 5 آذر منتشر خواهد شد.
محسن چاوشی از «یک شاخه نیلوفر» تا «قمارباز»

محسن چاوشی از «یک شاخه نیلوفر» تا «قمارباز»

بهمن بابازاده، روزنامه‌نگار حوزه‌ی موسیقی گزارشی خواندنی درباره‌ی محسن چاوشی نوشته است. این نوشته‌ها از صفحه‌ی توییتر او نقل می‌شود.